loader

Prodej, Vícegenerační dům, 3681 m² - Chelčice

Chelčice 70

Prodej, Vícegenerační dům, 3681 m² - Chelčice

Představujeme vám unikátní nabídku prodeje vícegeneračního rodinného domu s velkou zahradou v malebné obci Chelčice u Vodňan. Tento dům je ideální pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v Jižních Čechách, s možností podnikání nebo pasivního příjmu .
Tento dům je součástí historické usedlosti Schwarzemberského dvora, který byl postavený před více než 200 lety a kompletně zrekonstruovaný do současné podoby. Dům nabízí tři samostatné bytové jednotky s vlastními vstupy a s možností garážového stání pro 4 automobily. Vhodné pro vícegenerační bydlení nebo na pronájem. Objekt má dvě čísla popisná.
Dům je částečně podsklepený a má smíšenou konstrukci z kamene a cihly. Střecha je sedlová a pokrytá betonovou taškou. Okna jsou plastová s trojsklem a zajišťují tepelnou i zvukovou izolaci. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem nebo kotlem na tuhá paliva, ohřev vody je řešen solárními panely. Nemovitost má vnitřní bazén s relaxační zónou, venkovní bazén a jezírko .
V hlavní části domu se nachází první bytová jednotka 5+1, která se skládá z obývacího pokoje s krbem, kuchyně s jídelnou, ložnice, dvou koupelen, toalety, relaxační zóny a vnitřního bazénu. Z obývacího pokoje je vstup na terasu a do zahrady kde je vybudované jezírko .
V hlavní budově je kuchyň vybavená linkou s vestavěnými spotřebiči. Koupelny jsou vybaveny rohovou vanou, masážní vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, bidetem a závěsnou toaletou. Podlahy jsou pokryty dlažbou, plovoucí podlahou nebo parketami .
Ve vedlejší části domu se nachází dvě bytové jednotky. Druhá bytová jednotka 2+1, se skládá z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, ložnice, koupelny a toalety. V této části domu se nachází i třetí bytová jednotka 2+kk, která se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a toalety. U této části objektu je vybudovaný venkovní bazén .
Dům se nachází na konci obce Chelčice u Vodňan, na velkém pozemku o rozloze 3681 m2. Pozemek je obklopen vzrostlými ovocnými stromy a trvalým travnatým porostem, který vám nabízí skvělé soukromí a klid. Na pozemku se nachází kopaná studna s užitkovou vodou a památný strom – Chelčická lípa, kterému se přisuzuje stáří 300 let .
Nemovitosti zapsané na LV č. 343 se prodávají jako celek, a nemovitosti zapsané na LV č. 469 a č. 468 se nabízejí jako většinový podíl. Pro více informací kontaktujte realitní kancelář .
Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku. Tento dům je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají bydlení, podnikání nebo investici v Jižních Čechách .

Cena:15 367 000 Kč
Poznámka:včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00380
KategorieVícegenerační dům
LokalitaChelčice 70
OkresStrakonice
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku3.681 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
VodaStudna
Elektřina230V, 400V
OdpadJímka

Nemovitost na mapě

Ing. Jan Jedelský

Prodávající makléř

Ing. Jan Jedelský
Tel.: +420 777 013 388
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.