loader

Prodej, Sklady, 950m² - Klobouby u Brna

Nádražní 865/76, Klobouky u Brna

Prodej, Sklady, 950m² - Klobouby u Brna

Nabízíme k prodeji halu v městě Klobouky u Brna, která se nachází v bývalém areálu zemědělského družstva. Samotná budova byla postavena v sedmdesátých letech minulého století jako hala pro skladování, údržbu zemědělských strojů a uskladnění zemědělské techniky. Přístup k objektu je po zpevněných komunikacích areálového typu. V současné době je celý areál využíván jednak jako zázemí pro zemědělskou činnost a jednotlivé objekty, které neslouží zemědělské činnosti jsou využívány rozdílnými vlastníky jako sklady, dílny a podobně.
Areál je přístupný z páteřní komunikace obce Klobouky u Brna ulice Nádražní.
Hala je postavena na betonových základových pasech bez podsklepení a možnosti podkroví. Jedná se o železobetonový skelet s výplňovým zdivem. Zastřešení je provedeno železobetonovými vazníky se skořepinovými panely. Střešní krytinu tvoří těžké lepenkové pásy. Podlahové konstrukce jsou v kombinaci teracové dlažby a betonových potěrů. Vrata osazena dvoukřídlová kovová, dveře do ocelových zárubní hladké. Okna osazena dřevěná zdvojená pouze v části, jinak prosvětlení provedeno luxferovými tvárnicemi. Do objektu je zaveden elektrický proud 230/400 V. Objekt byl temperován z přilehlé kotelny, která je v současné době nefunkční. Hala je rozdělena na tři prostory. V prostřední části je vestavěna kancelář se sociálním zařízením a kuchyňkou s jídelnou.
Stavba je v posledních letech málo udržovaná, projevuje se lokální zatékání střešním pláštěm, Hlavní nosné konstrukce jsou bez poškození.

Cena:4 200 000 Kč
Poznámka:včetně provize
Evidenční číslo:00257
KategorieSklady
LokalitaNádražní 865/76, Klobouky u Brna
OkresBřeclav
Plocha užitná950 m²
Plocha pozemku1.050 m²
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Typ domuPřízemní
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Elektřina230V, 400V

Nemovitost na mapě

Ing. Jan Jedelský

Prodávající makléř

Ing. Jan Jedelský
Tel.: +420 777 013 388
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.