loader

Prodej domu 13+1, pozemek 46.402m² - Štěnovický Borek

Štěnovický Borek 78

Prodej domu 13+1, pozemek 46.402m² - Štěnovický Borek

Naše společnost zprostředkuje exkluzivně prodej prostorného luxusního domu 13+1 v obci Štěnovický Borek, okr. Plzeň-město. Celková užitná plocha 722 m², pozemek 46 402 m²! Jedná se o velkorysý rodinný dům s vnitřním bazénem a nerušeným výhledem do okolní krajiny se nachází na polosamotě pouhých 6 km od Plzně. Dům je vhodný pro vícegenerační bydlení, případně pro podnikání.
Dispozice tohoto čtyřpodlažního podsklepeného domu zahrnuje 13 obytných místností, samostatnou kuchyní, 3 koupelny, 7 toalet a místnost s vyhřívaným přelivovým bazénem. Parkování v dvojgaráži nebo na pozemku.
K domu náleží rozlehlá zahrada s ovocným sadem o výměře 12.761 m2 a potokem, přímo přiléhající k místnímu rybníku. V zásobení vodou je objekt plně soběstačný – na pozemku se nacházejí celkem 4 studny, z toho jedna s pitnou a dvě s kojeneckou vodou.

Základní občanská vybavenost je k dispozici v nedalekých Štěnovicích, kompletní služby jsou dostupné v 10 minut jízdy vzdálené Plzni.

Prodej probíhá v rámci insolvenčního řízení. Minimální prodejní cena činí částku 16.500.000 Kč. V případě zájmu o nemovitost je nutné doručit písemnou nabídku ve lhůtě do 08. 04. 2019 do 15:00 hod. na adresu kanceláře insolvenčního správce Mgr. Martina Horáka, Zahradnická 223/6, PSČ 603 00, Brno-město, Česká republika.

Nabídka musí obsahovat alespoň identifikaci předkladatele, nabídkovou cenu a kontakt na předkladatele. Nabídka zájemce musí být učiněna písemně. Součástí nabídky musí být prohlášení zájemce, že se jedná o závaznou, neodvolatelnou, bezpodmínečnou a neměnnou cenovou nabídku zájemce na koupi Nemovitostí.

Obálka s nabídkou musí být z obou stran označena viditelným nápisem – „Závazná cenová nabídka – Štěnovický Borek“. Otevírání obálek proběhne do 10 pracovních dnů po uplynutí lhůty pro podávání nabídek v sídle insolvenčního správce.

Podmínky Soutěže jsou k dispozici u insolvenčního správce anebo u realitní kanceláře a na základě žádosti boudou zaslány emailem.

Cena:prodáno
Poznámka:včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Evidenční číslo:00188
KategorieRodinné domy
LokalitaŠtěnovický Borek 78
OkresPlzeň-město
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná722 m²
Plocha pozemku46.402 m²
Plocha zastavěná285 m²
Počet podlaží4
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaVenkovská
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Garážano
Počet garáží2
Lodžieano
Bazénano (26m²)
VodaMístní zdroj
Elektřina230V, 400V
PlynIndividuální
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníÚstřední plynové, Jiné

Nemovitost na mapě

Ing. Jan Jedelský

Prodávající makléř

Ing. Jan Jedelský
Tel.: +420 777 013 388
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.