loader

Prodej domu 2x 3+1 Moravany 381m²

Sadová 243/14, Moravany

Prodej domu 2x 3+1 Moravany 381m²

DVOUGENERAČNÍ ŘADOVÝ DŮM V ATRAKTIVNÍ LOKALITĚ BRNO – MORAVANY

Exkluzivně nabízíme prodej třípodlažního řadového objektu k bydlení, s dvěma samostatnými bytovými jednotkami 3+1, suterénem, dvougaráží a okrasnou zahradou.
Komfortní stavba domu je pečlivě udržovaná, postavena z kvalitních materiálů a v náležitém technickém provedení. Třípodlažní objekt byl kolaudován v roce 1977 a v posledních letech téměř kompletně rekonstruován. Dům je napojen veškeré IS (elektřina, plyn, voda, kanalizace).
Suterénní část s garáží a parkováním pro dvě auta disponuje dostatkem úložných prostor, technickou místností a dalším místem pro zbudování domácího wellness, kanceláře nebo dílny. Ze suterénu je také vstup do menšího sklípku, vhodného pro ukládání vína, sezonní zeleniny a další dva vchody na zahradu. Bytová jednotka v I.NP má terasu a přímý vstup na zahradu. Její plocha s dispozicí 3+1 je 73,9 m2 a to bez terasy o velikosti 11,9 m2. K bytové jednotce ve II.NP přísluší balkon a lodžie. Velikostí i dispozicí se shoduje s bytem o patro níže, tj. 3+1 a užitnou plochou 73,9 m2. Jednotlivá podlaží objektu spojuje centrální chodba se schodištěm. Vkusným a prostorným interiérům vládnou světlé místnosti, velká okna a zvolené zařizovací předměty. Nemovitost se nabízí včetně vybavení, které je možné po dohodě téměř kompletně ponechat.
Celková plocha zahrady a pozemku na kterém stojí stavba je 381 m2. Zahrada za domem je koncipována jako malá odpočinková zóna se zelení bez nutnosti náročné údržby. Hlavní přístup do domu je z předzahrádky u příjezdové komunikace, kde jsou další parkovací kapacity.
Objekt je ve velmi dobrém technickém stavu a umístěn v atraktivní lokalitě s trvalou hodnotou. Výhodou je i umístění objektu v klidné rezidenční zóně mimo hlavní komunikaci. Lokalita Moravan je dlouhodobě žádaným a prestižím místem k bydlení u Brna. Hlavní charakteristikou je obklopující příroda, velkorysé stavby, dokonalé a rychlé spojení do centra města, pohodlná občanská vybavenost, nákupní příležitosti a dopravní obslužnost včetně napojení na strategické dopravní uzle směr Praha, Vídeň, Bratislava, Ostrava.

Cena:info v RK
Poznámka:včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Evidenční číslo:00192
KategorieRodinné domy
LokalitaSadová 243/14, Moravany
OkresBrno-venkov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná243 m²
Plocha pozemku381 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB134 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
ZařízenýAno
Garážano
Balkónano
Terasaano
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední elektrické

Nemovitost na mapě

Eva Vlkovská, DiS.

Prodávající makléř

Eva Vlkovská, DiS.
Tel.: +420 608 822 166
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.