loader

Prodej domu 3+1 s velkým pozemkem 1932 m² v obci Kunkovice

Kunkovice 50

Prodej domu 3+1 s velkým pozemkem 1932 m² v obci Kunkovice

Nabízíme k prodeji nemovitost obci Kunkovice. Jedná se o řadový (zrcadlově navazující sousední RD) jednopodlažní rodinný dům.

Do domu se vchází venkovním schodištěm přes zděnou verandu, ze které je dále vchod do hlavní chodby domu, ze které jsou přístupny a po pravé straně umístěny skladová místnost, samostatné WC, koupelna, dveřmi uzavřené schodiště s jedním schodišťovým ramenem vedoucím do prostoru půdy a druhá část vede k zadním dveřím vedoucím do prostoru za domem a ke dveřím na schodiště vedoucí do I.P.P. V čele chodby proti vstupním dveřím je umístěna místnost pro kuchyň (kuchyňská linka chybí), z této místnosti je vstup do pokoje č.3, jenž je dalšími dveřmi propojen s prostředním pokojem č.2, prvním pokojem od vchodu do domu je pokoj č.1, jenž je největším obytným pokojem v domě a sloužil jako obývací pokoj.

V suterénu nemovitosti se nachází čtyři sklepní prostory.

Podkroví tvoří velký otevřený půdní prostor na vysokém pozednicovém zdivu, svojí velikostí a dispozicí vybízející k možnosti vybudovat obytné místnosti, ve štítu domu je třídílné okno. Střešní konstrukce je provedena z ocelových příhradových vazníků, střešní krytina je plechová bez jakékoliv izolace.

Vytápění je v domě centrální, zdrojem je kotel na tuhá paliva, radiátory jsou článkové, plechové, ohřev TUV je el. boilerem umístěným ve sklepě vedle kotle ústředního vytápění.

Pozemek o celkové výměře 1932 m2 je ze 40% rovinatý a zbývající část je do svahu.

Kanalizace je svedena do jímky k vyvážení (v obci kanalizační síť chybí), k domu je přivedena plynová přípojka do samostatné zděné zastřešené skříně před domem. Stáří objektu je 55 roků.

Cena:prodáno
Poznámka:cena bez daně z nabytí
Evidenční číslo:00168
KategorieRodinné domy
LokalitaKunkovice 50
OkresKroměříž
Velikost3 pokoje
Plocha užitná123 m²
Plocha pozemku1.932 m²
Plocha zastavěná146 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Nemovitost na mapě

makléř BRNOKONTAKT

Prodávající makléř

makléř BRNOKONTAKT
Tel.: +420 606 050 933
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.