loader

Prodej rodinné domy, 75 m² - Dolní Němčí

Krátká 284, Dolní Němčí

Prodej rodinné domy, 75 m² - Dolní Němčí

Prodej rodinného domu s bohatou historií a možností rekonstrukce, Dolní Němčí

Hledáte-li nemovitost, kterou si můžete upravit přesně podle svých představ a toužíte po klidném bydlení ve vesnickém prostředí, pak vás jistě zaujme tento přízemní rodinný dům 2+1 v malebné obci Dolní Němčí. S potenciálem pro kompletní rekonstrukci, nabízí tento dům ideální příležitost pro každého, kdo si chce svůj domov přetvořit v útočiště svých snů.

Popis nemovitosti:
Rodinný dům s užitnou plochou 75 m² je situován na klidném místě a má praktický půdorys ve tvaru písmene "L". Součástí pozemku o velikosti 336 m² je i průjezd o rozloze 24 m², který vede do dvorní části poskytující možnost parkování. K domu přiléhá také hospodářská stavba, kterou lze využít pro různé účely dle vašich potřeb a představ.

Historie domu sahá do dob před sto lety a nyní čeká na své nové majitele, kteří mu vděčí nový život. Ačkoliv vyžaduje rekonstrukci, jeho potenciál je enormní, ať už se rozhodnete zachovat původní kouzlo, nebo ho přetvořit v moderní obydlí. Domov je napojen na kanalizaci a vodovod, elektřinu. Zahrada disponuje kopanou studnou, která může sloužit jako alternativní zdroj vody.

Lokalita:
Dolní Němčí je obec, která nabízí veškeré základní občanské vybavení a zároveň klid a soukromí venkovského života. V blízkosti se nachází krásná příroda, ideální pro pěší turistiku či cyklovýlety.

Pokud hledáte místo, kde můžete začít novou kapitolu svého života, tento rodinný dům v Dolním Němčí je tou pravou volbou. Neváhejte nás kontaktovat pro další informace nebo prohlídku a přijďte se osobně přesvědčit o veškerém potenciálu, který tento domov nabízí. Těšíme se na vaši návštěvu a možnost pomoci vám najít místo, které si zasloužíte.

Kontaktujte nás! Váš nový domov na vás čeká.

Cena:1 850 000 Kč
Poznámka:včetně poplatků, včetně provize
Evidenční číslo:00402
KategorieRodinné domy
LokalitaKrátká 284, Dolní Němčí
OkresUherské Hradiště
Velikost2 pokoje
Plocha užitná75 m²
Plocha pozemku336 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Bezbariérovýano
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

makléř BRNOKONTAKT

Prodávající makléř

makléř BRNOKONTAKT
Tel.: +420 606 050 933
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.