loader

Prodej, Rodinné domy, 75 m² - Dolní Němčí

Krátká 284, Dolní Němčí

Prodej, Rodinné domy, 75 m² - Dolní Němčí

Představujeme zajímavou příležitost pro koupi rodinného domu s potenciálem pro kompletní rekonstrukci v obci Dolní Němčí. Tento přízemní řadový dům 2+1 se nachází v klidné části obce a je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí svůj nový domov upravit přesně podle svých představ.
Nemovitost má půdorys ve tvaru písmene "L" , na jedné straně přiléhá průjezd, který vede do dvorní části a nabízí možnost parkování. K obytné části domu přiléhá prostor hospodářská stavba původně využívaný pro zemědělské účely, jenž lze využít podle potřeb nového majitele.
Dům odhadem stoleté historie vyžaduje rekonstrukci a modernizaci, aby odpovídal současným bydlením a standardům. Nemovitost je napojen na kanalizaci a vodovod, před domem se nachází plynová přípojka. Zahrada je kopaná studnou, která může posloužit jako alternativní zdroj vody.
Obytná část domu má rozlohu 75 m² a s průjezdem o velikosti 24 m² poskytuje dostatečný prostor pro parkování auta. Celková výměra pozemku činí 336 m².
Pokud hledáte projekt, do kterého můžete vložit svou kreativitu a vytvořit si domov podle vlastních představ, tento dům by mohl být pro vás tou pravou volbou. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Cena:2 100 000 Kč
Evidenční číslo:00391
KategorieRodinné domy
LokalitaKrátká 284, Dolní Němčí
OkresUherské Hradiště
Velikost2 pokoje
Plocha užitná75 m²
Plocha pozemku336 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Bezbariérovýano
VodaDálkový vodovod, Studna
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

makléř BRNOKONTAKT

Prodávající makléř

makléř BRNOKONTAKT
Tel.: +420 606 050 933
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.