loader

Prodej rodinného domu v obci Biskupice-Pulkov

Biskupice 79, Biskupice-Pulkov

Prodej rodinného domu v obci Biskupice-Pulkov

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům 2+1 o jedno nadzemním podlaží v obci Biskupice. Dům je částečně podsklepený, bylo započato budování obytného podkroví – v současné době nedokončené. Objekt byl postaven v roce 1932. V roce 2006 proběhla přístavba objektu, výměna střešní konstrukce vč. krytiny, byla zbudována nadezdívka, čímž bylo dosaženo zvýšení krovu pro půdní vestavbu. V interiéru domu proběhla modernizace kuchyně a koupelny, dále byly vyměněny rozvody vody, odpadů a elektřiny, částečně byla vyměněna podlahová krytina a částečně byly sníženy stropy sádrokartonem. Soustava centrálního vytápění pochází z roku 1984.
Základy domu jsou kamenné, objekt je smíšené konstrukce, stropy jsou dřevěné. Tvar střechy je sedlová, střešní krytina z pálené tašky.
Dispozice:
I.NP: chodba o výměře 3,40 m2, předsíň o výměře 18,90 m2, pokoj o výměře 18,50 m2, pokoj o výměře 15,80 m2, kuchyně o výměře 9,50 m2, koupelna s WC o výměře 2,90 m2. Podlahová plocha činí 69,00 m2.
II.NP: nedokončená půdní nástavba, podlahová plocha 81m2.
Plastová okna jsou v celém objektu. Obytné prostory jsou orientovány na severozápad, jihozápad. V obytných místnostech je laminátová plovoucí podlaha a koberce. Kuchyně, koupelna a chodba má na podlaze keramickou dlažbu. V předsíni (přístavbě) je pouze cementový potěr.
Do domu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V. Dům je napojen na vodovodní řád, kanalizace je svedena do septiku a zemní plyn není zaveden. V domě je topení řešeno ústředně kotlem na tuhá paliva, který je umístěn ve sklepě před domem. Ohřev vody je řešen bojlerem.
Rodinný dům je v dobrém stavu, ve stavu nedokončené rekonstrukce. Vedlejší stavba sklad před domem a sklep sloužící jako kotelna. Sklon pozemku je svažitý. K objektu lze přijet bez problému po zpevněné obecní cestě. Jsou zde dobré parkovací možnosti přímo u nemovitosti.

Cena:prodáno
Poznámka:cena bez daně z nabytí
Evidenční číslo:00152
KategorieRodinné domy
LokalitaBiskupice 79, Biskupice-Pulkov
OkresTřebíč
Velikost2 pokoje
Plocha užitná69 m²
Plocha pozemku327 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadSeptik
TopeníÚstřední tuhá paliva

Nemovitost na mapě

makléř BRNOKONTAKT

Prodávající makléř

makléř BRNOKONTAKT
Tel.: +420 606 050 933
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.